Kõike ravida hüpertensiooni: intervjuu arsti-kardioloog

hüpertensioon – üks levinumaid haigusi, südame veresoonkonna süsteemi.

17,5 miljonit

Igal aastal ja veresoonkonna sureb 17,5 miljonit inimest.

85%

Üle 85% juhtudest surma langeb südameinfarkt ja insult mis on põhjustatud hüpertensioon.

95%

95% enneaegsete infarkti ja insulti on võimalik ennetada.

Miks kuluvad veresooni? Nagu süda reageerib kogemusi? Kuidas diagnoosida probleeme südame veresoonkonna süsteemi? Sest mida hüpertensioon ilmub noorte ja kuidas seda ravida? Sellest ja paljust muust rääkis arst-kardioloog 30-aastane kogemus, md, professor Arvo Raadik.

Tere, Arvo. Mis on täna keskmine vanus on inimesi, kellel on kõrgenenud rõhk?

Tere. Iga aastaga skaala vanus esinemissagedus väheneb. Viis aastat tagasi oli keskmine vanus oli võimalik pidada 40-45 aastat, täna – 35.

— Millest see on tingitud?

— Hüpertensiooni täna nimetatakse haigus tänapäeva elustiil. See on tingitud peamised tegurid, säilib suurendada survet: vähene kehaline aktiivsus, liigne kehakaal, liigse soola tarbimist.

— Miks suureneb hüpertensiooni levimus vanusega?

— See on seotud kulumine ja vananemine veresoonte seinad. Arterid muutuvad jäigaks, mistõttu halveneb funktsioon lõõgastuda südamelihas. Krooniline hüpertensioon deformeerige õhukese seina veresoonte ja aju. Tulemuseks on see kas päris thins ja mingil hetkel katkeb, kas on deformeerunud ja paksemaks, vähendades vahe nõusse.

— Kui ohtlik on kõrge vererõhk?

— Kõrge vererõhk põhjustab hüpertroofia vasaku vatsakese müokardis, mis viib südamepuudulikkus. Veresoontes moodustunud ateroskleroosi tahvel, mille tõttu võib tekkida müokardiinfarkt või insult. Lisaks, kuna arteriaalne rõhk, kannatavad kõik organid: aju, süda, neerud ja arterite koormust.

— Noor insuldi ja infarkti ei karda?

— See on eksitav. Infarkt ja insult puudutab iga ja see võib juhtuda igas vanuses (kuigi, muidugi, mida vanemaks, seda suurem tõenäosus). Kusjuures, mehed keskmise vanusega (40-50 aastat) sureb insult poolteist korda sagedamini kui naised. Ja mõned sordid on insult juhtub kõige sagedamini noored (vanuses 25-35 aastat) meeste pärast järsku tõsta vererõhku.

— Lisaks arteriaalne rõhk on olemas veel mingeid märke, mis räägivad arengus haigus?

— Seal on viis märki, et inimesed ei seosta hüpertensiooni:

  1. peavalu pärast ärkamist;
  2. vertigo;
  3. tinnitus;
  4. välimus eredad laigud silme ees;
  5. ninaverejooksud.

— Kas see on Tõsi, et stress provotseerib kriiside (järsk hüpe surve)?

— Kriiside võib olla põhjustatud mitte ainult stressi, kuid liigne meele pingete üledoosi alkoholi või ravimeid. Kui tundsin tugevat peavalu või iiveldust, ja nahk oli kaetud punaste täppidega – kutsuge kiirabi. Muidu võib asi lõppeda aju turse või insult.

— Kas on Võimalik ravida kõrget vererõhku?

— Hüpertoonia, nagu iga teine haigus, parem on ravitav esialgses faasis. Eriti tasub muretseda neile inimestele, kelle sugulased on esinenud südamehaigusi – enamikul juhtudel hüpertensioon muutub pärilik haigus. Kaasaegne ravi hõlmab ravimeid, mis on erinevalt aegunud ravimeid, ei riku süsivesikute, lipiidide ja puriin vahetada, ei jäeta vedelik organismis, ei pärsivad kesknärvisüsteemi aktiivsus.

— Nad on ilmselt väga kallis?

Enamik kaasaegseid ravimeid hüpertensiooni keskmiselt 80% kallim kui nende eelkäijad. Praktikas ma kasutan odav ja väga tõhus looduslik toode, Cardione. Kõige olulisem, mida on vaja öelda seda ravimit tuleb võtta kuurina, mitte kogu eluks.

— Nagu Cardione aitab hüpertensiooni?

— koosseisu Cardione sisaldab looduslikke In-blokaatorid ja inhibiitorid, mis luua südame tööd ja kontrollivad, et laevad ei visata liiga palju verd. Nii nagu liigne laekumine veres koos toonuse langus põhjustab rõhu tõus.

— Kuidas ravim toimib?

— vastuvõtmise ajal Cardione patsient on kindlustatud, kiiged surve öösel ja hommikutundidel. Ravim vähendab survet südame lihaseid ja parandab vereringet, mis võimaldab vähendada sagedus lööki, mis, kuidas ja südameinfarkt all, kõige sagedamini tulevad varahommikul. Vererõhk öösel on vähenenud umbes 10%, ja keha reageerib sellele lekkest hormoonid katehhoolamiinide, mis aitavad säilitada rõhu tase. Cardione mitte ainult vedeldab verd, kuid mõjutab ummistunud veresooned, puhastades ja laiendades neid. Reostus veresoonte kolesterooli – peamine põhjus, miks hüpertensioon.

— Sõltub, kas määramine Cardione sõltuvalt patsiendi vanusest ja kas tal on piirangud, et vastu võtta?

Ei ole. Seda kasutatakse, sõltumata vanusest. Tavaliselt ravi hüpertensiooni määratakse individuaalselt. Enne kui alustada ravi, patsiendi suhtes uuritakse, et selgitada välja, kas on muutusi poolt südamed, neerud, neerupealised. Täpsemalt kindlaks arteriaalne rõhk mõõdavad mõlemad käed. Hüpertensioon sageli kaasnevad häired poolt seedetrakti, südame isheemiatõbi, ateroskleroos. Oluline erinevus Cardione selles, et ta ei mõjuta organite tööd. Tema ainus vastunäidustus – individuaalne talumatus komponentide.

— Kui patsient tunneb parandada Cardione?

— Üks kursus kestab 28 päeva. Muidugi tulemus sõltub sellest, mil määral hüpertensioon, kuid keskmine enesetunde parandamiseks 3-7 päeva. Surve väheneb ja koos sellega hakkavad toimuma migreen, peapööritus, tinnitus, meteotundlikkus ja unetus.

— st, Cardione mitte ainult vähendab survet?

— Ta töötab kompleks:

  • korrastab vereringet ja toonust;
  • puhastab veresooni alates kolesterool laigud;
  • parandab südame ja veresoonkonna;
  • takistab arengut ateroskleroosi.

— Suur Tänu teile intervjuu eest. Mul jäi viimane küsimus: kus saate osta Cardione?

Tänan kutse eest. Oma patsientidele soovitan osta Cardione tootja veebisaidil. See kaitseb osta võlts ja annab võimaluse saada ravimi soodsa hinnaga.

teil on aega tellida Cardione. Soodustus kaotab töö kaudu

09 : 48

39$ 78$

Valige riik:

Palun sisesta nimi:

Sisesta telefon:

Kommentaare
Arvo
03.11.20
Mu ema on alati kurelt lööb surve, aga vaata, et säilitada tööd südamega midagi ei joo. Loodan oma intervjuus oma veenma.
Marta Harma
04.11.20
Surve nali on väga tõsine. Nii et parem ei ole tulistama ja ravida.
Thomas Teras
05.11.20
Mul on varemgi olnud. Ei saanud normaalselt töötada ja üldse elada. Jõin pillid rõhk pidevad, algasid probleeme maksa. Arst tellitud looduslik Cardione. Propüül-kuu ja südameatakk läinud, ja ei ole olnud. Surve normaliseerima (oli 160-170 on 95-100), ja nüüd 130-120 80-85 stabiilselt, ilma vastuvõtt mingeid toetavaid tabletti. Tunne on lihtsalt imeline, kadus väsimus ja igavene rikutust.
Eva
06.11.20
Aitäh, armas artikkel! Kõigile kõrge vererõhk on kasulik lugeda ja õppida enda jaoks midagi uut nii ravi.
Laura Nommik
07.11.20
Mul On ka kõrge vererõhk, tuleb proovida. Taha koputama ta üks kord ja kõik!
Andres Tamm
08.11.20
Ma ei suutnud vabaneda hüpertensioon üks kord ja kõik, kuid suutis stabiliseerida rõhk, tänu õigesti valitud ravi. Kui on suur teene minu poolt. Ta võtta ära mulle ravim vähendades vererõhku ja on veresooni puhastav – Cardione. Võtsin seda 2 korda päevas üks tablett. Juba pool aastat on rõhk normis, tunnen end vilkalt. Kõik on hästi.
Anne
09.11.20
See on täpselt See, mida ma nii kaua otsinud! Tänan.
Helen Laas
10.11.20
On vaja ja ema on selline osta juua, ja siis ta joob neid tablette pidevalt, ja see on veel mürk.
Helen Kaal
11.11.20
Mul on kõrge vererõhk rohkem kui 40 aastat! Pillid toetavad rohkem ja vähem survet, ja kui ei joo, siis see valgus saab varsti koguma.
Ilse Raidma
12.11.20
Ma olen juba 20 aastat täheldatud terapeut hüpertensiooni. Praegu on mul 58 aastat, et oleks mõistetav, kui ma ise seda hüpertensiooni teeninud. Pidevalt tarvitas erinevaid tablette, et hoida survet raames. Aitas, aga kui ei ole jood hommikul tableti, õhtuks rõhk tõuseb. Mulle on soovitanud sõbrad head arsti, kes ja kirjutama mulle Cardione. Ja minu elu on muutunud paremaks! Surve normaliseerima, on läinud raskust valu ja müra peas, enam ei tõmba rindu. Ma isegi magada sai hästi, kuigi kogu elu kannatas unetuse. Tead, ma üldse ei uskunud kunagi igasugu meetodid ja võtted meditsiini -, lisaks tavapärasele traditsiooniline. Kuid alustada ravi ravimiga, Cardione, mõistis ta, et eksima ja liiga kaua istus liiga suuri ravimid. Kui oleks kohe alustada ravi korralikult, siis ei oleks probleeme neerudega. Kuid peamine on see, et praegu ei ole probleeme vererõhuga. Olen väga rahul.
Soovite kirjutada sõnum?
Ehitage soodapudelist läbipaistev näomask
Tööstusdisainer Mark Sanders näitab meile oma uut täiustatud disaini.